• Firma Profili
    about-img
  • Firma Profili
    about-img
  • Firma Profili
    about-img

Lubrimax Dış Ticaret San. A.Ş. Adana’da 15 yıl önce başladığı ticari hayatına otomotiv, endüstriyel yağlayıcılar ve oto bakım ürünlerinin üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştiren, tüm Türkiye’de bayi ağı ile satış hizmeti veren ve birçok ülkeye ihracat yapan küresel çapta bir üreticidir.

Çukurova bölgesinde sektörle ilgili gelişmiş laboratuvarı, ileri teknolojiye sahip makine ve ekipmanlarıyla madeni yağ üretimine hız kesmeden devam eden Lubrimax, yüksek kalitede sunduğu ürünler ile hem bölgesi hem de ülkesi için katma değer yaratıyor. Geniş bir ağa sahip ihracat alt yapısı ile ürünlerini Amerika, Avrupa, Orta Doğu, Afrika, Asya ve Avustralya olmak üzere dünyanın her köşesine yayarak, sektöründe öncü madeni yağ üreticisi olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

TS EN ISO/IEC 17025 Laboratuar Yeterlilik Sertifikası, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri aktif olarak uygulanarak tescilli markalarımızla üretim yapılmaktadır. Sürekli gelişim hedefi doğrultusunda; Kalite, Ar-Ge ve Ür-Ge yatırımlarına kaynak ayrılarak, çalışmalara devam edilmektedir. En yüksek kalitede özenle seçilmiş hammadeler kullanılarak, TSE standartlarına uygun üretilmiş ve TSE tarafından belgelendirilmiş ürünlerin tüm kontrolleri yetkin laboratuvarımızda yapılmakta ve standartlara uygun ambalajlanmaktadır. İzlenebilir kurgudaki alt yapısı sayesinde satış sonrası hizmetlere ve müşteri memnuniyetine büyük önem verilmektedir.

Lubrimax; geniş ürün yelpazesi ile önceliği müşteri memnuniyetini sağlamak üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. Binek ve Hafif Ticari Araç Motor Yağları, Motorsiklet Yağları, Ağır Ticari Araç Motor Yağları, Otomotiv Dişli Yağları, Transmisyon ve Otomatik Şanzıman Yağları, İş Makinaları Transmisyon Yağları, Deniz Araçları, Gresler, Oto Bakım ve Endüstriyel Yağlar da ise tekstil, demir/çelik ve çimento gibi sektörlere yönelik ürünler üretilmektedir.

KRN GROUP
TANITIM FİLMİ
Amacımız size her zaman mümkün olan en yüksek kalitedeki ürünü sağlamak.
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam